Cukiernia u Ani. Niech zrobi się słodko!

null

SPEŁANIAMY TWOJE MARZENIA...

CUKIERNIA U ANI – TRADYCYJNA PRZYJEMNOŚĆ SMAKU….A WŁAŚCIWIE… TO PASJA I CHĘĆ SPRAWIANIA PRZYJEMNOŚCI…. DLA PODNIEBIENIA, DUCHA I CO NAJWAŻNIEJSZE SPRAWIAMY, ŻE POCZUJECIE SIĘ NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWI….

To nie przypadek, że tutaj jesteś!

Ciekawe? czy przez przypadek, a może celowo, trafiłeś do mojej pracowni  – miejsca, w którym miłość, pasja i piękno łączą się w jedną, niepowtarzalną historię, którą tworzymy wraz z Tobą. Moja przygoda zaczęła się zimą 1993 roku, święta Bożego Narodzenia… myślę co przygotować moim najbliższym by aura i klimat świąt który wszystkich ogarnia tylko podkreślić moimi wypiekami. Czas gdy spędzamy te chwile wspólnie na rozmowach i byciu razem. Widząc szczęście na twarzach – zrozumiałam, że to jest moje przeznaczenie, chęć dzielenia się tym co mogę zrobić dla innych angażując się i moje serce….

Moja Pracownia

Pracownia, którą prowadzę powstała aby ukoronować wszystkie ważne chwile i zamknąć je w smaku wyjątkowych wypieków z naszej oferty. Każde zamówienie traktujemy jako unikatowy projekt, łącząc tradycyjne, domowe receptury z pasją zdobienia i dbałością o każdy detal. Wierzymy, że Twoja historia jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju i taki również powinien być słodki poczęstunek – na próżno więc szukasz tu katalogów, utartych schematów i rozwiązań.

Oddanie dla Pasji

Serce i zaangażowania w Twoje zamówienie możemy Ci obiecać jest jeszcze jedno: do wykonania użyjemy tylko najlepszych, naturalnych i wyselekcjonowanych surowców. Świeże owoce, prawdziwe masło,  śmietana, jajka  w połączeniu z odrobiną finezji, wyobraźni i pasji to nasz przepis na udany wypiek. Twój uśmiech i błysk radości w oku utwierdzają nas w przekonaniu, że warto postawić na najwyższą jakość przygotowywanych tortów, ciast czy aranżacji słodkich stołów.

Napisz do Nas

null

    ul. Henryka Sienkiewicza 65
    27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

    692 13 01 67

    corso@cukierniauani.pl